Винні тури

           Найближчим часом «Родинна виноробня Зелениці» планує запровадити винний тур. Що ж воно таке? Це можливість насолодитися  пейзажами виноградників, доторкнутися до секретів виробництва вина та обов’язкова дегустація вин молодої виноробні.

           Справжнє вино – напій для поціновувачів та інтелектуалів і тому винний тур має цьому відповідати.  Спочатку це будуть одноденні подорожі, з відправним пунктом – Кам’янець-Подільський. У вас буде можливість дізнатися історію та побачити визначні кам’янецькі місця, а саме Міські ворота, Замковий міст,  Кам’янецьку фортецю, Тринітарський костел, Ратушу, Площу Ринок тощо. Після прогулянки містом, ви вирушите до центральної постаті туру – Родинної виноробні Зелениці.

           Засновник і керівник виноробні – Анатолій Зелениця, має мрію побудувати невеличке шато с міні-готелем, що в майбутньому дозволить розширити програму туру – організувати міні-подорож виноробнями  регіону, з можливістю відпочинку у майбутньому готелі, і, можливо, у сезон збору винограду, найдопитливіші гості зможуть долучитися до магії виготовлення вина.